Запрошую усіх, хто цікавиться психологією, саморозвитком, кому цікава тема відносин, групова робота, кому важливо познайомитися ближче з гештальт терапією та можливість придбати затребувану у суспільстві професію.
Перший ступінь – це завжди знайомство з самим методом, навчання основним поняттям та принципам, теоретичним та практичним основам гештальт-терапії.
Перший ступінь дозволяє “спробувати на смак” як сам напрямок, так і відчути на собі та на практиці що таке психологія та психотерапія.
Навчання на 1 рівні складається із шести триденних модулів, практико-теоретичних семінарів (п’ятниця, субота, неділя), які проходять із інтервалом 1раз на 2 місяці. Закінчення програми 1-го ступеня дає право продовження навчання на 2-у рівні (18 триденних модулів) для отримання кваліфікації гештальт-терапевта. За умови успішного закінчення програми 2-го ступеня видається сертифікат Національної асоціації гештальт-терапевтів України (НАГТУ, член EAGT – Європейської асоціації гештальт-терапії), який відповідає стандартам підготовки EAGT.
Навчання відбувається через особистий досвід учасників. Окрім групової роботи, відпрацювати навички поводження зі своїми емоціями, почуттями, переживаннями допоможуть вправи, лекції, терапевтична робота з тренером у колі, емоційний відгук групи.
Такий формат дозволяє створити усі умови для дбайливого та глибокого занурення, запускаючи тим самим добрі процеси змін.
Курс організований таким чином, що отримані навички та знання можна відразу застосувати на групі, а надалі і в житті.
Вартість однієї триденки 120 $.
Перший ступінь передбачає теоретичну підготовку за такими темами:
* історія виникнення та розвитку гештальт-терапії;
* основні теоретичні поняття: фігура та фон, усвідомлення, теорія поля, феноменологія, парадоксальна теорія змін, теорія ментального метаболізму, концепція незавершених дій, творчий пристрій;
* теорія циклу контакту в гештальт-терапії: чотири етапи організації контакту та основні способи організації контакту;
* основні принципи гештальт-підходу: актуальність (принцип «тут і зараз»), холістичний підхід, релятивізм, дуалізм, прегнантність та інше;
* диференціальне мислення: теорія полярностей та цілісність, парадоксальна теорія змін, точка передбачливості;
* феноменологія почуттів.
Робота на першому ступені включає:
* групову роботу (групову терапію);
* індивідуальні сесії у групі з ведучим; лекції та їх обговорення;
* вправи та експерименти, спрямовані на засвоєння та закріплення теоретичного матеріалу.
Після завершення програми першого ступеня (з урахуванням повного проходження 6 навчальних сесій) учасникам видається сертифікат, який дає право продовжити програму навчання на другому ступені.
Я буду рада бачити на програмі підготовки людей, які цікавляться собою, іншими людьми, а також тих, хто обрав для себе допоміжні професії – психологів, лікарів, педагогів, соціальних працівників.